Trejsi Sejdini pozon joshëse nga Maldive brenda një ambienti luksoz

Modelja sapo ka sjellur poza të reja në rrjete sociale. Trejsi Sejdini, publikoi fotografi të reja teksa ka venë në pah figurën e saj trupore me veshjen e ngushtë.

Modelja, ka pozuar nga Maldive, teksa shihet e rrethuar me një ambient super-luksoz.

https://www.instagram.com/p/CSwyNTroFMr/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndryshe, Trejsi njihet si një nga modelet më të bukura dhe e gjithë kjo fal linjave të saj trupore.

Kujtojmë se, bukuroshja e njohur së fundmi ka qenë në pushimet e cila edhe publikonte imazhe të shuta në bikini.