Tjetër pozë nga Oriola dhe askush nuk mund të mbetet indiferent

Oriola Marashi vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes sa herë që zgjedh të publikojë fotografi në rrjetet sociale.

Modelja shqiptare që po ndërton famë ndërkombëtare është e njohur për figurën mbresëlënëse trupore.

Pozat e saja me ‘asetet’ e admiruara në plan të parë, ngacmojnë imagjinatën e gjinisë së fortë.

(Foto: Instagram/oriolamarashi)

Dhe tash kur jemi në periudhën e pushimeve dhe sezonin e verës, në profilin e saj në Instagram, ku përcillet nga më shumë se 571 mijë ndjekës, ajo nuk heziton të publikojë imazhe me bikini.

Një fotografi me bikini e postuar të mërkurën, në të cilën i thekson linjat trupore nuk e lë askënd indiferent.

(Foto: Instagram/oriolamarashi)

Ndërsa ditë më parë, ajo ka pozuar me xhinse të shkurtra të hapura, derisa me sutienet interesante ka ekspozuar pjesë të fizikut të saj. 

(Foto: Instagram/oriolamarashi)

(Foto: Instagram/oriolamarashi)