Tayna pozon me këmbën lart në mur

Tayna ka joshur fansat me pamjet e publikuara së fundmi.

Reperja Tayna është ndër të preferuarat e publikut shqiptar.

Ajo është aktive në rrjete sociale duke publikuar foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundi ajo u shfaq mjaft atraktive në Instagram me veshjen nga klipi i ri muzikor “Taka”. Reperja u paraqit në veshjen e shkurtër dhe të ngushtë me këmbën lart.

https://www.instagram.com/p/CSADAVRgful/?utm_source=ig_web_copy_link

Paraqitja e saj u komentua mjaft shumë nga fansat duke e komplimentuar për pozën dhe linjat trupore.