Sofia Vergara bëri një konfuzion të vërtetë: Për shkak të zgjedhjes së fustanit, të gjithë shikonin vetëm atë!

Kjo ngjyrë është një hit i plotë këtë sezon, si dhe fustanet si ky

Kombinimet femërore, ngjyrat e ndezura dhe modelet e mbresëlënëse janë pa dyshim marka e saj tregtare, dhe ajo rrallë mund të gjendet në një edicion që nuk i thekson format e trupit.

Këtë herë, të gjithë sytë u drejtuan drejt saj kur ajo shkeli në tapetin e kuq me një fustan rozë me prerje të ulët, transmeton Telegrafi.

Sofia mori një dhjetëshe të pastër nga ekspertët e modës, ndërsa kritika e vetme ishte në zgjedhjen e këpucëve.

Edhe pse nuk është e preferuara e shumë zonjave, aktorja nuk heq dorë nga sandalet me platformë.

Duke marrë parasysh që ajo është 49 vjeç dhe se ende mund të mburret me një figurë të përsosur, nuk është për t’u habitur që ajo shpesh zgjedh stile provokuese që theksojnë format.

A ju edhe juve pëlqen ky edicion i modës?