Sarah Berisha shkëlqen në imazhet e reja, merr vëmendjen me veshjen me dekolte të hapur

Blogerja e njohur nga Shqipëria, Sarah Berisha fitoi simpatinë e publikuar me pjesëmarrjen në Big Brother VIP.

Gjatë qëndrimit disa javorë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Sarah reflektoi si një vajzë e sinqertë dhe pozitive.

Përveç tjera brenda shtëpisë Sarah gjeti edhe dashurinë duke krijuar një lidhje me DJ PM gjatë kohës kur të dy ishin pjesë e BB VIP.

.

Foto: Sarah Berisha/Instagram

Dyshja edhe pas daljes po e shijojnë romancën ndërsa jo rrallë herë shihen edhe në dalje publike së bashku.

Por, ndër tjera blogeres po i ec mbarë edhe në karrierë, ajo prej kohë është bërë edhe moderatorë e emisionit “Kosherja Show”.

Foto: Sarah Berisha/Instagram

E njohur edhe për stilin e saj me shumë shije të veshjes, Sarah nuk i lë anash as postimet në Instagram dhe disa fotografi të reja solli edhe së fundmi.

E veshur me një bluzë të gjelbër me dekolte të hapur dhe mëngë të gjata, Sarah përshtati atë me pantallona të kaltër të errët, makijazh të theksuar dhe vathë që i kombinoheshin me dukjen.

Foto: Sarah Berisha/Instagram

Teksa dukej atraktive dhe plotë shkëlqim, Sarah pranoi gjithashtu mijëra pëlqim edhe komentet të shumta nga ana e fansave.