Sadio Mane shfaqet për herë të parë si lojtari i Bayern Munich, realizon foto me fansat (Video)

Sadio Mane ka dalë nga vizitat mjekësore dhe më pas nga zyrat e klubit gjerman. Sulmuesi senegalez shfaqet i veshur me fanellën e Bayern Munich dhe realizon foto dhe jep firma për fansat e tij.

Liverpool pranoi ofertën e Bayern Munich për shifrat e 40 milionë eurove, ku ish-lojtari i klubit anglez do të nënshkruaj një kontratë për tre sezone.
Sipas “The Mirror” , Mane pritet të fitojë 290 mijë euro në javë në “Allianz Arena”.

Brenda vitit i bie që ai të paguhet diku mbi 15 milionë euro