Ryva Kajtazi me plot elegancë në paraqitjen e fundit

Këngëtarja njihet për elegancën e saj. Dhe, Ryva Kajtazi elegancën e saj e paraqet edhe me imazhet që ajo zgjedh t’i publikojë.

Së fundmi, ka postuar një fotografi e veshur me fustan të shkurt teksa ka ekspozuar këmbët e saj joshëse, Ryva dukej pothuajse perfekt.

Dukjen e saj e ka kombinuar me flokë të rregulluara, makijazh dhe një palë take ngjyrë bezhë.

Ndryshe, projekti i fundit i këngëtares është bashkëpunimi me Meti Malokun.