Ronela sjell imazhe me bikini nga bregdeti

Ronela Hajati është përfshirë në trendin e publikimit të fotografive me bikini nga bregdeti.

Derisa jemi në sezonin e verës, profilet e bukurosheve të njohura të skenës janë të mbushura më fotografi, në të cilat ato kanë pozuar me rrobabanje.

Dhe këtë herë nuk ka bërë përjashtim as Ronela, e cila ka pozuar me bikini të kaltra.

(Foto: Instagram/ronelahajatiofficial)

Në pozat e realizuar në Dhërmi, ajo përmbi rrobat e larjes ka të veshur edhe një këmishë.

“Ti je shumë i mirë ,po unë jam më e mirë…”, është përshkrimi që ka zgjedhur këngëtarja për këto imazhe. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/ronelahajatiofficial)