Rita Ora mahnit me thjeshtësinë e veshur në të zeza në paraqitjen e radhës

Rita Ora është një prej artisteve shqiptare më të famshme në botë.

Talenti i saj për muzikën kombinohet edhe me fizikun e saj të përkryer, ndërsa edhe është një femër me shumë shije në stilin e veshjes.

E ndjekur nga më shumë se 16 milionë persona vetëm në llogarinë e saj në Instagram, Rita shpesh herë sjell imazhe edhe nga përditshmëria.

Foto: Rita Ora/Instagram

Kështu ka vepruar edhe së fundmi, teksa mori vëmendje me thjeshtësinë në foto e reja ku shihet në veshje sportive me ngjyrë të zezë.

Foto: Rita Ora/Instagram

31-vjeçarja përshtati dukjen me makijazh të thjeshtë, ndërsa flokët bionde i la natyrale dhe të lira mbi supe.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ylli shqiptar me famë ndërkombëtare dukej tërë shkëlqim, ndërkohë që mori komente të shumta nga ana e fansave të saj.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ndërkaq, së fundmi është publikuar ‘traileri’ i sezonit të ri të “The Voice Australia”, ku Rita vazhdon të jetë në rolin e anëtares së jurisë.