Rita Ora ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

Rita Ora po duket mahnitëse. Këngëtarja shqiptare me famë botërore së fundmi ka sjellë disa imazhe në të cilat është shfaqë atraktive veshur me fustan të bardhë.

Derisa nuk ka hezituar të tregojë fundshpinen në fustanin e hapur duke treguar edhe tatuazhet që i ka të vizatuara.

Dukjes së Ritës nuk i munguan as flokët e kapura thjesht dhe grimi lehtë për ta perfeksionuar pamjen e saj mahnitëse.

Ndryshe, “You for me” është kënga e fundit që ka sjellë këngëtarja bashkë me videoklip.

https://www.instagram.com/p/CSGJfwWHwal/?utm_source=ig_web_copy_link