Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

Rita Ora u shfaq me një model flokësh kaçurrela të frymëzuara nga vitet 80, teksa shkëlqente e veshur me një kostum të zi, me barkun jashtë.

Këngëtarja, 30 vjeçe, dukej e pabesueshme me paraqitjen e saj, ndërsa kishte një xhaketë sportive të zezë pa kurriz, me një pjesë të prerë përgjatë mesit të saj.

Pjesa e sipërme e kostumit mundësonte një paraqitje të shkurtër të mesit të saj të lëmuar.

Foto: Rita Ora/Instagram

Rita i theksoi tiparet e saj të bukura me qerpikë të valëzuar dhe një buzëkuq të ndezur ngjyrë të kuqe.

Për aksesorë, ylli me prejardhje shqiptare kishte një kuletë lëkure unaza vezulluese prej diamanti.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ajo shkroi në mbishkrimin e fotografive: “Mirë pra të martave ne veshim një kostum në punë dhe bëjmë fotografi- faleminderit”.

Ora ka kaluar kohë mes Australisë – ku ajo është paneliste e “The Voice” dhe Shteteve të Bashkuara gjatë muajve të fundit.

Foto: Rita Ora/Instagram

Dhe i dashuri i saj, Taika Waititi, ishte jashtë shtetit, si dhe xhiroi filmin e ardhshëm “Thor: Love And Thunder”.

Gjatë një dite pushimi nga oraret e tyre përkatëse, dyshja u panë duke ndarë një puthje tri-palëshe me aktoren Tessa Thompson.

Ai pohoi në një intervistë për The Sydney Morning Herald se nuk kishte “asgjë të keqe” në sjellje dhe tha se ishte “mirë” që imazhet u bënë virale.

Foto: Rita Ora/Instagram

Thashethemet për çiftin së pari filluan të përhapeshin në prill pasi ajo postoi një fotografi të dashur të çiftit në Instagram, dhe së fundmi më 26 korrik ata festuan ditëlindjen e shokut të mirë, Kate Beckinsale, së bashku mes një numri yjesh të tjerë.

Dyshja këto ditë bënë debutimin e parë si çift në premierën e “Suicide Squad” në Los Angeles në fillim të kësaj jave. /Telegrafi/

Foto: Rita Ora/Instagram