Rikthehet Champions League: Inter – Barcelona, kryendeshja e mbrëmjes

Champions League rikthehet sot për ta vijuar fazën e grupeve.

Më fillim nga ora 21:00 do të luhet sfida në mes të Barcelonës dhe Interit, në “Meaza”.

Pos kësaj përballje do të luhen edhe shtatë të tjera.

Bayerni, në po të njëjtin grup, pret Viktoria Plzenin, ndërsa Liverpooli luan ndaj Rangersit.
Më poshtë gjeni çiftet e plota.