Rey Manaj ‘çmend’ fansat

Rey Manaj po kalon në momentet më të mira në karrierën e tij si futbollist.

Sulmuesi shqiptar, pas largimit të Leo Messi ka gjetur vend në ekipin e parë të Barcelonës dhe shkëlqeu edhe në miqësoret para-sezonale të Barcelonës.

Manaj formën e mirë po e tregon edhe në stërvitje me “Blaugranët”.

Ai realizoi një gol tejet të bukur tipike për një qendërsulmues të klasit të lartë botëror në stërvitje me Barçën.

Golin e tij Barcelona e shpërndau edhe në faqen e tyre zyrtare në Twitter.