Rebel Wilson tregon rezultatet e humbjes së peshës e veshur me rroba banje

Rebel Wilson po shijon verën në maksimum gjatë gjithë kohës.

Aktorja e humorit ka qenë mjaft e zënë gjatë javëve të fundit duke xhiruar filmin e saj në Netflix, “Senior Year”. Por tani që ajo përfundoi zyrtarisht komedinë e saj të fundit, ylli po merr pak kohë për të shijuar diellin me miqtë në det të hapur.

Rebel postoi një selfie në Instagram e veshur me rroba banje të zeza, syze dielli dhe një kapelë.

https://www.instagram.com/p/CSO8xvwsU9_/?utm_source=ig_web_copy_link

Menjëherë, fansat e Rebel e mbushën me komente në Instagram me komplimente dhe ’emoji’ zjarri aktoren.

Sipas Instagramit të saj, Rebel mbërriti në Itali disa ditë më parë dhe ka qenë duke eksploruar Romën. /Telegrafi/

Foto: Instagram

Foto: Instagram