Publikohet fotografia e parë e Marina Vjollcës me barkun e rrumbullakosur

Ajo qenka duke e realizuar një fotosesion. Ka qenë faqja e njohur ‘vipat e bllokut’ në Instagram të cilët kanë publikuar një fotografi të moderatores.

Në storie në Instagram, është publikuar imazhi teksa në përshkrim kanë e kanë shkruar emrin e saj.

Tutje, Marina shihet e veshur me një fustan me ngjyrë të bardhë dhe mban duart në barkun e rrumbullakosur.

Ndryshe, së fundmi në media është raportuar se bukuroshja bionde është në muajn e katër të shtatzënisë.

Kujtojmë se, Marina bashkë me Getin do bëhen prindër për herë të parë pas disa viteve martesë.