Po kopjon sërish Kimin? E dashura e Kanye West, Chaney Jones pozon me zgjatime flokësh deri në dysheme

E dashura e Kanye West, Chaney Jones, u shfaq duke kopjuar përsëri ish-gruan e tij, Kim Kardashian, në një xhirim të ri që ajo postoi të hënën.

24-vjeçarja me bazë në Delaware vendosi proteza të veshit për shfaqjen e galerisë, të cilën e ndau pa mbishkrim për kënaqësinë e 573 mijë ndjekësve të saj në Instagram.

Chaney shfaqi figurën e saj të lakuar me një trupore lëkure që i ngjante diçkaje që ylli i realitetit 41-vjeçar do të shiste përmes markës së saj të veshjeve të formës, SKIMS.

Jones zbuloi për herë të parë një tatuazh me trëndafil të zi në anën e majtë të legenit të saj.

Bukuroshja brune gjithashtu ka pozuar e zhveshur dhe zbathur për xhirimet, duke zbuluar tekstin e bërë tatuazh deri në kofshën e saj të djathtë.

Jones – e cila mban çdo ditë zgjatime flokësh – duket se po kishte të njëjtat zgjatime deri në dysheme që kishte bërë në një postim të 28 shkurtit.

Kjo nuk është asgjë për Kim, e cila pagoi mbi tetë mijë euro për bishtin prej 75 centimetrash për ta kombinuar me veshjen e saj të zezë Balenciaga të frymëzuar nga BDSM në Met Gala.