Pesë aksesorë flokësh, të frymëzuar nga vitet ’90, për pushime në det!

Asnjë pjesë nuk është ikonike për momentin, të tilla si kapëse flokësh, llastikë dhe shalle flokësh

Gërshetat, balluket, bishtat janë përsëri në modë, dhe duket se nuk ka fund eksperimentimi.

Bëni një stil flokësh të lezetshëm, zgjidhni syze me stil dhe plotësoni të gjithë pamjen me aksesorë të flokëve të çuditshëm, transmeton Telegrafi.

Le të jetë çdo ditë e kësaj vere si një mini -festival për ju – argëtues dhe i ndryshëm, dhe me këtë trend sigurisht që do të jetë.

1. Të gjitha ndjekëset e modës tani kanë një kapelë sportive. Mos u shqetësoni, i përshtatet çdo stili, thjesht zgjidhni ngjyrën tuaj dhe shkoni në qytet ose në plazh.

https://www.instagram.com/p/COSO449lRJS/?utm_source=ig_web_copy_link

2. Nëse doni të dukeni si kukulla nga fëmijëria jonë, mund të përdorni rruaza flokësh.

https://www.instagram.com/p/CQRiFpxjdew/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CRq1jzOLxZ8/?utm_source=ig_web_copy_link

3. Kapëse flokësh të mëdha plastike, ju këshillojmë të zgjidhni ato në nuanca neutrale: të bardha, të zeza ose bezhë, në mënyrë që të dukeni elegante dhe shik.

https://www.instagram.com/p/CRq1jzOLxZ8/?utm_source=ig_web_copy_link

4. Shamitë nuk janë më vetëm një detaj boho, por një shenjë dalluese e vajzave me stil.

https://www.instagram.com/p/CNCbjC_AR7H/?utm_source=ig_web_copy_link

5. Shiritat e flokëve janë një lloj zëvendësimi më i rehatshëm për gërshetat, dhe ju mund t’i gjeni ato në një larmi materialesh dhe modelesh.

https://www.instagram.com/p/CRjrElaHGkJ/?utm_source=ig_web_copy_link