Pas pushimeve në Shqipëri, Dua Lipa largohet me të dashurin e saj për në Ibiza

Ajo kaloi një pushim goxha të gjatë në Shqipëri.

Dhe Dua Lipa u shfaq në disa fotografi më se e lumtur në krahët e të dashurit të saj, Anwar Hadid, ndërsa ata shijuan një darkë komode të mërkurën, shkruan DailyMail.

Interpretuesja i hitit “New Rules”, 25 vjeçe, pozoi për një ‘selfie’ të lezetshme ndërsa priste me durim për një vakt me modelin 22 vjeçar, pasi u larguan për në Ibiza pas pushimit të tyre evropian.

Dua dukej elegante me një fustan të bardhë të shkurtër, teksa priste ushqimin e saj në një tryezë në natyrë në një restoranti të madh në Butrint.

Këngëtarja u ndal për pak kohë për të pozuar për një ‘selfie’ me të dashurin e saj, ndërsa ajo gjithashtu dokumentoi mbrëmjen e tyre në rrjetet sociale.

Dua me siguri ishte veshur për të bërë përshtypje në fustanin e bardhë të përshtatshëm për formën me prerje të dukshme teksa pinte ujë dhe priste të vinte ushqimi i saj.

Ajo tregoi fizikun e saj të tonifikuar dhe linjat trupore, ndërsa dilte këmbë zbathur në plazh.

Për aksesorë, këngëtarja me origjinë shqiptare kishte zgjedhur një palë vathë argjendi të çuditshëm.

Dua gjithashtu publikoi një fotografi nga ajo që dukej se ishte më herët gjatë ditës ndërsa shijonte një vakt në një vend idilik në breg të plazhit.

Artisja Lipa ka kaluar një kohë të mrekullueshme në brigjet shqiptare me familjen e saj, gjersa tabloidi britanik DailyMail ka shkruar se pas Shqipërisë, ajo është larguar me të dashurin e saj në Ibiza. /Telegrafi/