Nora Istrefi tregon linjat e përkryera në bikini

Nora po shijon verën. Këngëtarja kosovare po është mjaft e angazhuar sa i përket karrierës muzikore.

Që kur ka filluar sezoni i mbrëmjeve muzikore ajo nuk është ndalur me koncerte në vende të ndryshme si në Kosovë ashtu edhe në Shqipëri.

Ajo po ashtu jo pak ka shijuar verën edhe sa iu përket pushimeve, ku nuk kanë munguar imazhet provokuese.

Së fundmi, Nora solli një imazh në bikini duke treguar linjat perfekte trupore.

Ndryshe, “Ay Caramba” është kënga e fundit në bashkëpunim me Gjikon dhe Melindën.