Nora Istrefi mahnit me figurën trupore në një nga paraqitjet e fundit

Ajo shquhet për linjat e bujshme trupore dhe këtë tashmë e ka dëshmuar prej vitesh.

Fjala është për këngëtaren Nora Istrefi, e cila përkundër moshës vazhdon të përflitet për fizikun atraktiv.

E tillë shfaqet edhe në një pozë të fundit të ndarë në bikini, gjersa mahnit me figurën trupore.

Nora Istrefi (Foto: Instagram)

Në një palë bikini blu të errët e flokë të lëshuara, ky imazh i Norës duket të jetë realizuar më parë gjatë pushimeve në Turqi.

Sidoqoftë, krijuesja e hitit “Gabime” është shumë aktive dhe e përkushtuar ndaj palestrës.

https://www.instagram.com/p/CRyzKJfr-aG/?utm_source=ig_web_copy_link

Krahas kësaj, Nora këtë kohë është shumë e kërkuar në mbrëmje e koncerte të ndryshme përreth trojeve shqiptare.

Sa i përket projekteve të reja, i fundit mbetet “Ay Caramba” në bashkëpunim me Melindën dhe Gjikon.