Një hit absolut i modës: Heidi Klum eci në veshjen më të bukur të verës!

Kjo ngjyrë është një goditje e plotë, dhe veçanërisht u rri mirë biondeve

Heidi Klum (48) kalon nga ekstremi në ekstrem. Këtë herë, ajo i kombinoi pjesët në mënyrë të përsosur, kështu që ajo meritonte një dhjetë të pastër për stilin.

Manekinia eci me një kostum të verdhë dhe pantofla, të cilat aktualisht janë një hit i madh. Ato duken si mokasine, por janë bërë prej plastike, transmeton Telegrafi.

Edhe pse provokuan një mendim të ndarë mes grave, ekspertët e modës i kthyen ato në krye të listës së modës.

Heidi e përfundoi stilimin me një çantë të verdhë-blu dhe syze aviatori.

Ekspertët u pajtuan njëzëri se ky është një shembull i një stili të mrekullueshëm veror.

A ju pëlqen edhe juve?

/Telegrafi/