Nicole Scherzinger veshur me ngjyrë rozë merr vëmendje rrugëve në Los Angeles

Ajo nuk është e huaj për të shfaqur një dukje joshëse në shumë ngjarje të tapetit të kuq.

Dhe, Nicole Scherzinger zgjodhi një veshje disi më të zakonshme të enjten, ndërsa ajo po shkonte për të punuar në një studio në Los Angeles, transmeton lajmi.net.

43 vjeçare, e veshur me fustan rozë me një palë Crocs shumëngjyrësh ndërsa kalonte rrugën bisedonte në telefonin e saj.

Nicole u shfaq e ftohtë ndërsa shëtiste në ansamblin e saj të relaksuar të cilin e kishte veshur me një bluzë të bardhë të thjeshtë, ndërsa pjesa e sipërme e saj rozë ishte e veshur me supet e saj.

Duke shtuar një prekje magjepsjeje, këngëtarja shtoi një palë syze dielli me trëndafil të madhësisë së madhe, ndërsa fustanet e saj të korbit u lanë të binin mbi shpinë.

Prodhuesi i hitit Do Cha nuk ishte bashkë me partnerin, Thom Evans, 36 vjeç, ndërsa ajo hyri në modalitetin e punës atë ditë.

Dalja vjen pasi Nicole dhe ish -lojtari i rugby Thom i shpëtuan kaosit të pandemisë për t’u fshehur në vendpushimin luksoz Kenshō në Mykonos javët e fundit.

Çifti udhëtoi për në ishullin mahnitës grek – duke filluar në Portugali dhe Itali në mes – për të festuar ditëlindjen e 43 -të të Nicole, me këngëtaren duke dokumentuar shëtitjet në plazhe të perëndimit të diellit, darka të harlisura dhe pamje mahnitëse përkrah dashurisë së saj.

Nicole dhe Thom kanë qenë së bashku që nga viti 2019 pasi u takuan në konkursin e realitetit britanik The X Factor: Celebrity.