Nga pushimet në Dubai, Tuna: Të vazhdojmë të punojmë për ta bërë këtë botë një vend më të lumtur e më të sigurt për fëmijët tanë

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Tuna Sejdiu, prej disa ditësh po shijon pushimet në Dubai.

Ajo ka përzgjedhur Emiratet e Bashkuara Arabe, ndonëse ndodhet bashkë me dy djemtë: Tianin dhe Zenin.

E njëjta duket se po kalon një kohë të mrekullueshme dhe së fundmi ka bërë një shkrim për të gjithë ata që e ndjekin.

Tuna (Foto: Instagram)

“Gëzuar për të gjithë ju. Le të vazhdojmë të punojmë për ta bërë këtë botë një vend më të lumtur e të sigurt për fëmijët tanë”, ka qenë mesazhi i shpërndarë në InstaStory.

Altuna (emri i plotë) kohëve të fundit ka qenë më e tërhequr nga muzika e projektet e reja.

https://www.instagram.com/p/CZ4RJwmNgwz/

Krijuesja e hitit “A don hala” po vazhdon të jetë një nënë tejet e përkushtuar ndaj dy fëmijëve të saj.

E njëjta ndryshe momentalisht është beqare, pas ndarjes nga muzikanti Patris Berisha.