Netflix publikon fotografinë e parë të Imelda Staunton si Mbretëresha Elizabeth II

Në profilet e veta në rrjetet sociale, Netflix ka publikuar fotografinë e parë të Imelda Staunton që e zëvendësoi Olivia Colman në rolin e Mbretëreshës Elizabeth II në sezonin e pestë të serisë “The Crown”.

Realizimi i dramës luksoze mbretërore nisi në fillim të këtij muaji në Mbretërinë e Bashkuar dhe një ekip i ri ka zënë vendin e familjes më të famshme të Britanisë.

Menjëherë pas xhirimeve, një fotografi e Imeldas u postua në profilin zyrtar të serisë në Twitter me përshkrimin: “Një vështrim i hershëm i Mbretëreshës sonë të re Elizabeth II, Imelda Staunton”.