Mozzik: Bëhu i pasur ose vdis duke provuar

Mozzik: Bëhu i pasur ose vdis duke provuar

Lajmet për ndarjen me Loredanën duket se nuk janë duke e shqetësuar shumë reperin, Mozzik.

Ai është duke qëndruar në Shqipëri dhe nga atje ka ndarë disa fotografi për ndjekësit e tij, transmeton Indeksonline.

“Bëhu i pasur ose vdis duke provuar” kështu ka shkruar në përshkrimin e fotografisë Mozzik.

Ai shihet i buzëqeshur përkundër se raportohet se është ndarë nga partnerja e tij, Loredana.

Dyshja ia kanë hequr njëri-tjetrit “folloëin” në Instagram dhe me anë të Instastoryve kanë thumbuar njëri-tjetrin./Indeksonline/