Moti sot

Shkup, 7 Tetor – Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri në 10, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 20 deri në 26 gradë.