Moti nesër në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 1 gusht – Moti nesër do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë. Nga mesdita do të fryjë erë mesatare, kryesisht nga drejtimi perëndimor.

Temperatura minimale do të lëvizin prej nga 14 deri në 24, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin nga 36 në 43 gradë.

Në ditët në vazhdim moti do të jetë i qëndrueshëm dhe i ngrohtë. Temperaturat maksimale do të jenë mbi 40 gradë celsius.

Rreth nesh

Adresa
8 Udarna Brigada
Shkup – RMV-të, 1000

Hours
Monday—Friday: 9:00AM–5:00PM
Saturday & Sunday: 11:00AM–3:00PM