Modelja Lorena Haliti bëhet nënë për herë të parë

Modelja shqiptare, Lorena Haliti, është bërë nënë për herë të parë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë modelja.

Modelja dhe partneri i saj janë bërë prindër të një djali të cilin e kanë pagëzuar me emrin Andreas.

“Mirë se erdhe në botë”, ka shkruar partneri i modeles në mbishkrimin e postimit ku të dy prindërit e rinj shihen dukej e mbajtur të porsalindurin në duar.

Ata kanë pranuar urime të shumta nga familjarë, miq e ndjekës në ‘Instagram’.