Messi sot rrëfehet për gjithçka

Futbollisti argjentinas, Lionel Messi do të mbajë sot konferencë për media për të sqaruar situatën në të cilën gjendet.

Para dy ditëve, befasisht Barcelona dhe Messi ndërprenë bisedimet për rinovimin e kontratës dhe kubi katalonas doli me komunikatë zyrtare duke njoftuar largimin e argjentinasit.

Nga ora 12:00 në “Camp Nou”, Messi do të flasë për të gjitha ndodhitë e ditëve të fundit

Sipas disa mediave spanjolle, gjashtë herë fituesi i Topit të Artë është shumë i zemëruar dhe do të “shpërthejë” në konferencë.

Rreth nesh

Adresa
8 Udarna Brigada
Shkup – RMV-të, 1000

Hours
Monday—Friday: 9:00AM–5:00PM
Saturday & Sunday: 11:00AM–3:00PM