Messi dhe Mbappe stërviten anash grupit

Lionel Messi dhe Kylian Mbappe janë kthyer te skuadra e Paris Saint-Germain.

Dy prej lojtarëve më në formë te skuadra e PSG, Messi dhe Mbappe janë kthyer te klubi.

Raportimet e fundit bëjnë të ditur se asnjëri prej lojtarëve nuk është duke u stërvitur me grupin e lojtarëve.

Messi dhe Mbappe po stërviten brenda ambienteve të klubit, në palestër.

Lojtarët ishin angazhuar së fundmi me kombëtaret e tyre: me Francën dhe Argjentinën.