“Me mall ndajmë kafen bashkë”, Vera Ora përlot me dedikimin për nënën e saj

Nëna e Rita Orës, ka ndarë një detaj të veçantë që e lidh me nënën.

Vera, sapo ka publikuar një imazh derisa pi kafen e mëngjesit në një filxhan porcelani, shkruan lajmi.net.

Në mbishkrimin e postimit, ajo ka treguar se filxhani i përket nënës së saj dhe ka mall ta pi kafen me të.

“Kujtimet na bëjnë ata që jemi! Ky filxhan porcelani kobalti i përkiste nënës sime të ndjerë, ne ende ndajmë kafe së bashku. Ky filxhan ka qenë i nenës time #porcelancobalt teget ka pas edhe bordo, me mall ndajmë kafen bashkë”, ka shkruar Vera Ora.

Ndryshe, ajo po qëndron në Prishtinë e cila ka ardhur dje ka kapur nënën e Rita Orës në një restorant teksa i kemi shkrepur disa fotografi.