Marina në muajin e katërt të shtatzënisë dhe gjinia është…

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të bëhen tre. Shfaqja e bjondes së ekranit gjithnjë e më rrallë në rrjetet sociale, i ka bërë fansat të mendojnë se ka ndryshime në jetën e saj. Një tjetë postim ku ajo falenderon Zotin duke mos zbuluar arsyen e lumturisë së saj, i bëri të gjithë të mendojnë se diçka e bukur si ardhja e një bebeje po ndodh në jetën e çiftit.

Nga ana tjetër, gazetari Eraldo Rexho në një intervistë për ‘Pushime on top’ zbuloi se në kopertinën e shtatorit do të jetë një bionde e cila do të bëhet mami. Ai shtoi gjithashtu se bashkëshorti i saj është i famshëm dhe të gjitha aludimet të çonin tek Marina.

Kurse ditën e sotme, burime për Prive.al kanë zbuluar se Marina është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe çifti po pret një vajzë.