Lukaku hedh dyshimet mbi një lidhje të mundshme me Megan Thee Stallion, pasi shihen bashkë në dasmën e shokut të skuadrës

Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku, u pa me yllin e muzikës pop, Megan Thee Stallion, teksa ishte në dasmën e një shoku të skuadrës të hënën.

Ata të dy kanë kontratë menaxhimi me ‘Roc Nation’, agjencia e menaxhimit dhe shtëpia diskografike në pronësi të reperit Jay-Z, që ka shumë të ngjarë të jetë ndërmjetësuesi i njohjes mes tyre, shkruan Marca.

Stallion, 28 vjeçe, kohët e fundit mori pjesë në një ndeshje të Interit, megjithëse nuk ka asnjë konfirmim nëse ajo është në lidhje me yllin e futbollit, i cili së fundmi u nda me të dashurën e tij prej pesë vitesh, Sarah Mens.

Megan ishte në lidhje me reperin tjetër Pardison Fontaine për më shumë se dy vjet përpara se thashethemet e ndarjes të nisnin në shkurt, pasi ajo e largoi atë nga lista e saj e ndjekësve në rrjetet sociale.

Lukaku, 30 vjeç, nuk ndan shumë gjëra me publikun për jetën e tij personale, por së fundmi zbuloi se ka një djalë të dytë, të quajtur Jordan i cili është një vjeç, përveç Romeos pesë vjeçar i cili ka qenë i ditur më tani për publikun.

Ai e mbajti ceremoninë private për më shumë se një vit.

Është e paqartë nëse dyshja morën pjesë në martesën e sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez si çift, por ishin padyshim në mesin e familjes mbretërore.

Kush mori pjesë në dasmën e Lautaro Martinez?

Lionel Messi dhe gruaja Antonela Roccuzzo gjithashtu mund të kenë marrë pjesë në ceremoninë e bashkëlojtarit të tij në Argjentinë.

Dasma u zhvillua në një hotel me pesë yje në Como të Italisë. Pritej të merrnin pjesë mbi 120 të ftuar.

Martinez, 25 vjeç, u martua me Agustina Gandolfo, një modele argjentinase. Ajo është një vit më e madhe se sulmuesi.

Të pranishëm në ceremoni ishin edhe disa bashkëlojtarë të tjerë të Interit dhe Argjentinës, duke përfshirë portierin Emiliano Martinez.

Lukaku po përgatitet për finalen e Ligës së Kampionëve të shtunën, më 10 qershor.