Luana ngre më shumë temperaturat me pozat tërheqëse

Më shumë se dy milionë ndjekës e përcjellin profilin e Luana Vjollcës në rrjetin social Instagram.

Ata i presin me kërshëri të gjitha postimet e moderatores së famshme dhe ajo asnjëherë nuk i zhgënjen.

Në këto ditë në nxehta vere, biondja atraktive i ka ngritur akoma më shumë temperaturat me pozat e saj tërheqëse.

(Foto: Instagram/luanavjollca)

Luana ka pozuar me rrobabanje dhe dy nga fotografitë i ka shpërndarë në profilin e saj gjatë ditës së mërkurë.

“Mirë me vapën?”, është pyetja që ua ka drejtuar Luana ndjekësve të saj.

(Foto: Instagram/luanavjollca)