Loredana duket e mahnitshme në pozat e reja veshur me trenerkat ngjyrë blu

Loredana ka sjellë poza të reja. Rep artistja kosovare e cila ka shënuar sukses me muzikën që ka sjellë që nga fillimi i karrierës ka postuar disa foto të reja.

Loredana është shfaq veshur me trenerka ngjyrë blu si dhe ngjyrën e flokëve më të hapur se në fotot e fundit që postoi para dy ditëve.

https://www.instagram.com/p/CS2YmhMtuE4/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo u komentua shumë nga fansat të cilët nuk i kursyen fjalët më të bukura për artisten e tyre të pëlqyer.

https://www.instagram.com/p/CSwlTdYtZdk/?utm_source=ig_web_copy_link

Kujtojmë se Lori dhe Mozzik po përfliten se janë ndarë sërish, ani pse dyshja personalisht nuk ka konfirmuar asgjë.

Përndryshe, “Nëse don” është kënga e fundit që lansuan së bashku.