Leonardo DiCaprio shoqërohet me Irina Shayk në Kanë

Leonardo DiCaprio ka qenë rreth supermodeles Irina Shayk gjatë qëndrimit në Kanë, mes performancës në “Killers Of The Flower Moon” të Martin Scorsese.

Aktori, 48 vjeç dhe modelja Irina, e cila ka një fëmijë me aktorin Bradley Cooper , ishin në festën e ditëlindjes së Naomi Campbell të hënën.

Në premierën e filmit të tij ishte edhe supermodelja ruse, e cila jeton në New York.

Foto: Wire Image

Ata e njohin njëri-tjetrin prej kohësh dhe ishin të dy në Coachella këtë pranverë – edhe pse zyrtarisht janë ‘thjesht miq’.

Në moshën 37-vjeçare, Irina është pak më e vjetër se partneret e zakonshme të aktorit, me Leon që zakonisht takohet me gra 25 vjeç e poshtë.

Së fundmi Leo u përfol për një lidhje me modelen e famshme amerikane, Gigi Hadid.

Foto: Getty Images

“Ata të dy shijojnë shoqërinë e njëri-tjetrit dhe argëtohen kur kanë kohë. Yolanda dhe Bella e dinë se Gigi është në gjendje të marrë vendime të shëndetshme dhe ato e mbështesin atë, prioriteti kryesor i Gigi është vajza e saj”, tha një burim.

Modelja nga ana tjetër u nda nga Zayn Malik në vitin 2021 pas gjashtë vitesh dhe ka një vajzë, Khai, dy vjeçe.

Foto: Getty Images

Gigi dhe Leonardo ringjallën thashethemet për takime pasi u panë në të njëjtën festë të “Oscars”.

Para kësaj, Gigi u pa teksa po dilte nga një festë para “Oscars” në Los Angeles, ku ishte i pranishëm edhe aktori i “The Wolf of Wall Street”.

Veç kësaj, DiCaprio shpesh është parë në shoqërinë e shumë grave të tjera të famshme.