Ledina Çelo veshur me fustanin e ngushtë me ngjyrë të gjelbër thekson çdo detaj të trupit

Këngëtarja këtë vit ka qenë aktive me postime të shumta e cila edhe po merr vëmendjen me pozat joshëse. Së fundmi. Ledina Çelo ka zgjedhur ta publikojë një fotografi e veshur me një fustan me ngjyrë të gjelbër.

Ajo ka theksuar figurën e saj trupore derisa ka pozuar e ulur në një ulëse duke vështruar kamerën me një qëndrim plot siguri.

https://www.instagram.com/p/CSwoDZtN_8H/?utm_source=ig_web_copy_link

Bukuroshja bionde, flokët e saj i ka kapur dhe e ka përfunduar dukjen me bizhuteri dhe makijazh.

Ndryshe, ditë më parë, Ledina Çelo ka qenë në pushime e cila edhe publikonte fotografi nga atje.