Kush është Susana Gomez, e dashura e përfolur e Malumas?

Maluma është bërë kryefjalë kohëve të fundit, falë jetës së tij private. Por, kush është e dashura e tij e përfolur, Susana Gomez.

Muajt e fundit, ylli kolumbian është parë disa herë me Susanan, madje disa foto të përbashkëta të tyre po qarkullojnë prej kohësh nëpër internet.

27-vjeçari duket se bëri postimin e parë për Krishtlindje teksa ka sjell një fotografi të paqartë duke zbuluar pak nga partnerja e tij e re.

https://www.instagram.com/p/CX4xSlMA3V1/

Megjithatë, kush është Susana Gomez?

Edhe pse Maluma ende nuk ka konfirmuar se e dashura e re në jetën e tij është Susana Gomez, kjo nuk i ka ndaluar fansat të spekulojnë.

E dashura e supozuar e artistit, Susana, thuhet se është një arkitekte që vjen nga vendlindja e tij. Ajo siç raportohet vjen nga e njëjta pjesë e Medellin sikurse Juan Luis Londono Arias (emri i plotë).

Ajo zotëron një kompani të dizajnit të brendshëm të quajtur Ese+Ese.

Faqja e internetit, Ahora Mismo, thotë se ndjenja e stilit të Gomez kur bëhet fjalë për arkitekturën anon drejt “ngjyrave të lehta, tekstileve natyrale dhe drurëve të bardhë”.

Përkundër se numëron llogari të shumta në rrjete sociale, ajo reale e arkitektes mbetet private në Instagram.

Raportet e pakonfirmuara gjithashtu pretendojnë se Susana ishte martuar më parë.

Me kë ka qenë në lidhje në të kaluarën Maluma?

Maluma është ndarë nga partnerja e tij, Natalia Barulich, në vitin 2020.

Duke folur për Access Hollyëood në atë kohë, këngëtarja tha: “Për momentin, unë jam beqar dhe nuk ndihem sikur dua të kem një lidhje tani në jetën time. Unë jam duke i dhënë energjinë karrierës sime”.

Natalia vazhdoi të takohej me yllin e futbollit Neymar Jr dhe krijuesi i “Mama Tetema” njohu Gomez.

https://www.instagram.com/p/CbSy_njgu3q/?utm_source=ig_embed&ig_rid=d46e0290-cd53-443d-a72c-324046d4b0e9