Krahasimi: Bebe Rexha publikon fotografi ku shfaqet e rregulluar dhe e pa rregulluar

Bebe Rexha ndiqet nga më shumë se 10.7 milionë fansa në Instagram, ku shpërndan imazhe nga jeta personale dhe karriera profesionale.

Këngëtarja e famshme shqiptare me raste nuk heziton që të ngacmojë imagjinatën e gjinisë së fortë me pozat atraktive.

Ndërsa gjatë të hënës i ka publikuar dy fotografi krahasuese të dukjes së këngëtares 31 vjeçare.

(Foto: Instagram/beberexha)

Në njërën prej fotografive, ajo shfaqet e rregulluar, e veshur më një fustan të ngushtë që ia thekson figurën trupore.

Ndërkaq, në fotografinë tjetër është paraqitur në veturë e parregulluar dhe pa makijazh. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/beberexha)