Kim Kardashian thekson tiparet e formësuara trupore në veshjet e reja të markës ‘SKIMS’

Ajo vazhdon të jetë reklama më e mirë për veshjet e saj.

Të mërkurën, ylli 40-vjeçar i realitetit tregoi kthesat e saj të famshme në setin e përditshëm SKIMS, i cili përfshinte sytjena të vogël sportive dhe një palë dollakë, transmeton lajmi.net.

Duke xhiruar veten në pasqyrën e një ashensori, ajo punoi në përmasat e saj të pamundura dhe rrëfeu se ishte “e fiksuar”, me pamjen e saj të veshjes.

Nëna e katër fëmijëve veshi dy pjesë nga ‘koleksioni i saj në natyrë’ në një Instastory të shkurtër në hijen e firmës nudo, e cila e tërhoqi atë kudo.

Mesfushorja e saj shumë e tonifikuar ishte në shfaqje të plotë, si dhe një dekolte të vogël ndërsa fliste me ndjekësit e saj 241 milion.

Duke vazhduar të luante pamjen e zhveshur të pasme, flokët e saj ngjyrë kafe u hodhën përsëri në një prapa  duke tërhequr të gjithë sytë në kornizën e saj.

Pavarësisht se kishte veshur vetëm një komplet pambuku, miliarderja ende arriti të dukej e shtrenjtë teksa thoshte se sa e “fiksuar” ishte me linjën e saj.