Kida befason në një nga paraqitjet e fundit

Këngëtarja Orhidea Latifi – Kida, ka befasuar fansat e saj me paraqitjen e fundit.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjete sociale, duke i sjellë vazhdimisht ndryshime publikit si në aspektin

Bukuroshja kësaj radhe ka ndarë një imazh të realizuar në një nga mbrëmjet muzikore, me anë të cilit rrëmbeu vëmendje të madhe.

Ajo vjen atraktive në veshje lëkure ngjyrë të kuqe, teksa flokët kaçurrele e bën të duket edhe më tërheqëse.

Sigurisht që fotografia është pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj.