Katy Perry duket elegante me fustan të zi me mëngë të gjera teksa shihet me Orlando Bloom në Capri

Katy Perry dukej elegante me një fustan të zi, ndërsa u shoqërua me të fejuarin e saj Orlando Bloom në galanë verore të mbushur me yje të UNICEF-it në Capri të shtunën mbrëma.

Këngëtarja, 36 vjeçe, ishte mahnitur me një fustan tërheqës, i cili kishte mëngë gri të stuhishme, ndërsa pozonte me bukuroshen e saj të bukur, 44, shkruan Daily Mail.

Katy dukej e pabesueshme në numrin e dyshemesë që ishte pa rrip dhe kishte një hark të zi me detaje në krahë.

Beauty: The singer, 36, wowed in the eye-catching dress which featured dramatic ruffle grey sleeves

Ajo e përfundoi pamjen e saj mahnitëse me një palë vathë argjendi dhe veshi flokët e saj në një stil të shkëlqyeshëm.

Star: Meanwhile Orlando looked typically dapper in a navy blazer which he wore with cream chinos and teamed with a white shirt and brown loafers

Nëna e një fëmije Katy zgjodhi një pamje magjepsëse grimi ndërsa ajo u hodh në kamerë në këtë ngjarje ku morën pjesë gjithashtu yje të tillë si Heidi Klum, 48 vjeç, ish Hana Cross i Brooklyn Beckham, 23 vjeç dhe modelja Emily Ratajkowski, 30.

Radiant: She completed her stunning look with statement silver earrings and wore her hair up in a sleek up do

Ndërkohë Orlando dukej tipikisht i veshur me një xhaketë sportive të marinës, të cilin e kishte veshur me krem ​​dhe i bashkuar me një këmishë të bardhë.