Julia Fox duket shumë ndryshe pa grimin e saj të veçantë të syve, teksa shfaqet rrugëve të New York-ut me çizme të larta me platformë dhe fustan elegant

Ish-e dashura e Kanye West, Julia Fox, pa frikë i bëri rrugët e qytetit të New York-ut , pistën e saj personale, teksa ecte me një palë çizme me platformë.

Ndërsa kthente kokën me këpucët e saj të larta të zeza prej lëkure të lyer, ylli 32-vjeçar i Uncut Gems shfaqi me shumë lëkurë me një fustan prej sateni ngjyrë bezhë, i cili ngjitej në çdo kthesë të figurës së saj të tonifikuar për t’u patur zili të shtunën.

Teksa shfaqte krahët e tonifikuar, nëna e një fëmije mbajti një çantë lëkure të veshur me tegela me pajisje argjendi dhe thonj të gjatë akrilik të zi.

Gjatë daljes së saj, ajo la flokët e saj ngjyrë kafe të shkëlqyeshme të kalojnë lirshëm mbi supet e saj dhe kishte një grim të plotë ekstravagant, duke përfshirë buzëkuq rozë, duke munguar peneli i zi dramatik.

Javët e fundit kanë qarkulluar thashetheme se ajo është në bisedime për t’iu bashkuar rifillimit të shfaqjes hit nga Bravo, “Real Housewives Of New York City”.