Jennifer Lopez shihet sërish e mërzitur në veturë, mes problemeve të shumta që e kanë goditur jetën e saj private dhe karrierën

Jennifer Lopez u shfaq e dëshpëruar edhe një herë kur u pa duke u vozitur nëpër Los Angeles këtë të enjte, pasi ndau një mesazh për ‘negativitetin’.

Ylli 54-vjeçar i muzikës pop është aktualisht në një periudhë trazirash personale dhe profesionale, me një turne të sapo anuluar dhe probleme të përfolura martesore me Ben Affleck.

Gjatë paraqitjes së saj të fundit, ajo u pa e ulur në sediljen e pasagjerit e veshur me një këmishë të bardhë, ndërsa flokët e saj ishin të kapura lart, shkruan DailyMail.

Ajo dukej se po zhvillonte një bisedë serioze me personin që drejtonte veturën, para se të arrinte në destinacionin e saj dhe të dilte nga automjeti.

Megjithë pengesat e saj, ajo ruajti magjepsjen e saj, duke u balancuar me mjeshtëri dukjen me një palë taka stiletto.

Ajo i shtoi më shumë shkëlqim dukjes me një palë vathë të shndritshëm.

Ndërkohë në buletinin e saj OntheJLo të publikuar të mërkurën, ajo me sa duket kishte një mesazh për kritikët e saj teksa ndau: “Mund të duket sikur ka shumë negativitet në botë tani”.

“Por mos lejoni që zërat e disave t’ju mbysin sepse ka kaq shumë dashuri atje”.

Ajo e mbylli hyrjen me një mesazh për fansat e saj të guximshëm.

Jennifer shkroi: “Faleminderit, faleminderit, faleminderit. Ju dua shumë të gjithëve”.

Paraqitja e fundit vjen disa ditë pasi ajo dhe Ben u panë duke ndarë një puthje të sikletshme ajrore teksa u ribashkuan në lojën e basketbollit të djalit të tij në Los Angeles të dielën.

Ylli i “Hustlers” dhe regjisori i “Argo”, 51 vjeç, mbërritën veçmas në një ngjarje lokale për të brohoritur për djalin e tij 12-vjeçar Samuel.

Dyshja përshëndetën njëri-tjetrin jashtë, por zgjodhën të mos putheshin në buzë, përkundrazi vazhduan të bënin një puthje ajrore, me Benin që duket se e përkëdheli gruan e tij në shpinë, përpara se të niseshin së bashku në ngjarje.

Më pas, dyshja dukeshin të turbullt ndërsa po merrnin ushqime të shpejta në “Jack in the Box drive”, mes thashethemeve të vazhdueshme për vështirësitë martesore.

Këto paraqitje vijnë gjithashtu pak kohë vjen pasi këngëtarja anuloi turneun e saj në ShBA me arsyen ‘për të qenë me fëmijët e saj, familjen’ pasi albumi i saj dështoi dhe filmi i Netflix, “Atlas” u pasqyrua nga kritikët.

Gjithashtu në këtë ngjarje ishte edhe nëna e Affleck, Christopher Anne ‘Chris’ Boldt, si dhe ish-bashkëshortja e tij Jennifer Garner, 52 vjeç. Chris më vonë u largua nga aktiviteti sportiv me ish-vjehrrën e saj.