Jehona Sopi publikon një fotografi të realizuar para 26 vitesh – sa ka ndryshuar këngëtarja?

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jehona Sopi, ka kohë që ka bërë një tërheqje nga muzika.

Megjithatë, ajo po vazhdon t’i mbaj fansat të informuar rreth jetës e karrierës përmes rrjeteve sociale.

Artistja së fundmi ka publikuar një fotografi në InstaStory, në të cilën rikthen dukjen e saj në vitin 1995 – gjegjësisht para 26 viteve.

Jehona Sopi (Foto: Instagram)

“Thash t’iu tregoj edhe fytyrën e asaj moshe. Viti 1995-1996”, ka thënë ajo.

Krijuesja e hitit “Përvjetori” aktualisht është 41-vjeçe dhe aso kohe në këtë periudhë ishte 15-vjeçe.

Jehona Sopi (Foto: Instagram)

Siç shihet, ajo nuk ka bërë ndonjë ndryshim të madh duke qenë se nuk ka qenë e përfshirë në ndonjë ndërhyrje.

Rikthimi i Sopit u bë më 14 shkurt të vitit 2020 dhe që atëherë nuk ka sjell ndonjë këngë të re.