Irina Shayk u shfaq në një edicion të pazakontë në Javën e Modës në Paris

Modelja e njohur Irina Shayk është shfaqur në Javën e Modës në Paris në një edicion të pazakontë që tërhoqi vëmendjen e gazetarëve.

Ajo vizitoi shfaqjen e stilistit Vivienne Westwood në Paris. për atë rast modelja kishte veshur një korse të kuqe që theksonte dekoltenë, pantallona të shkurtra të grisura dhe një pallto të gjatë.

Ajo i ka kombinuar të gjitha me këpucë si çizme me taka të larta në nuancat e bardhë, blu dhe të kuqe.

I gjithë look-u u kompletua me një gjerdan me perla dhe syze dielli të zeza. Korseja është një dizajn nga Vivienne Westvew e cila prezantoi koleksionin pranverë/verë 2023 në sfilatën e modës.