Hailey Bieber sjell poza joshëse dhe plot stil për fushatën e re të markës ‘Superga’

Supermodelja, Hailey Bieber ka treguar pjesën e poshtme të saj në një lëvizje të rrallë.

Gruaja e Justin Bieber ndezi veshjen e saj me bikini duke shtuar një bluzë dhe çizme për një fushatë të re me Superga vjeshtë/dimër 2021. Fushata Vjeshtë / Dimër 2021 përfshin “energjinë rinore dhe personalitetin optimist” të bukuroshes bjonde, tha marka.

“Stili i përjetshëm është diçka që kapërcen brezat e ndryshëm, diçka që ishte e popullarizuar 10 vjet më parë dhe është ende e mrekullueshme,” tha Hailey në një video të Superga. “Mund t’i rezistojë testit të kohës.”Video Player00:0000:10

“Ajo mbetet një thelb gjithnjë i pranishëm i markës Superga dhe përqendrohet në konceptin e stilit të përjetshëm, i cili është një nga vlerat thelbësore të markës,” u shtua.

Fushata u xhirua jashtë Klubit të Tenisit dhe Kalërimit në Malibu, Kaliforni në maj 2021. Ekipi i të gjitha femrave u mblodh për të kapur supermodelen në një mjedis unik femëror dhe intim përtej rërës së plazhit.

Fushata u xhirua nga ish -piktori, ilustruesi dhe aktivisti për të drejtat e kafshëve, Zoey Grossman, i cili kapi talentin e ri përmes narrativës së saj të nënshkrimit të elegancës ëndërrimtare.

Stilistja dhe redaktorja e modës me bazë në Nju Jork, Gabriella Karefa-Johnson, u kthye për të lënë gjurmën e saj të pagabueshme në kapjen e Hailey në një seri pamjesh të shumëfishta të teksteve të epokës rreth stileve të atleteve Superga të vlerësuara me kohë.

Fushata përmban, Hailey në stilet e klasës Superga, 2750, ‘Campionato’ 2706 OG, dhe Alpina Ripstop dantella të larta, së bashku me platformën 2790, 2630, dhe siluetën e re të çizmës Rubber. Fushata do të nisë me 2750 klasik të premten, 13 gusht.