Georgina lë pa fjalë me pozat joshëse në shtrat

Georgina Rodriguez është emri më i lakuar në mediat rozë. Përveç karrierës si modele ajo u bë e famshme edhe për lidhjen me partnerin e saj futbollistin e njohur botërisht Cristiano Ronaldon.

Georgina dhe Ronaldo ka disa vite që kanë krijuar kulmin e tyre të dashurisë bashkë me fëmijët e tyre.

Duke qenë se ajo është shumë aktive në instagram dhe nuk mungojnë imazhet e shumta që ndan me ndjekësit, edhe sot ka tërheqë vëmendjen me pozat atraktive në shtrat.

https://www.instagram.com/p/CSpAgvwsNHT/?utm_source=ig_web_copy_link

Georgina u komplimentua shumë për fizikun e saj të përkryer të cilin nuk heziton ta tregojë në imazhet e saj të shpeshta që poston në instagram.