‘Fotografi të paprekura, celulit dhe strija’ – Rina Balaj nuk përdor filtra në pozat e reja me bikini

Rina Balaj josh interesimin e ndjekësve të saj të shumtë sa herë që publikon fotografi që vënë në plan të parë hiret e saj.

Prej se u kthye në Instagram, këngëtarja është duke u përcjellë nga më shumë se 323 mijë ndjekës, ndërsa në profilin e saj nuk mungojnë imazhe ngacmuese.

Gjatë të dielës, Rina ka pozuar para një motoçiklete duke vënë në pah figurën e saj trupore.

(Foto: Instagram/isyourgirlrina)

E veshur me bikini dhe me të pasmet në plan të parë, këngëtarja ka marrë mijëra pëlqime vetëm disa minuta pas publikimit.

Në përshkrim, ajo ka sqaruar se fotografitë janë të paprekura dhe se nuk e ka fshehur celulitin as strijat, siç bëjnë rëndon përdoruesit Instagramit përmes filtrave të ndryshëm.

(Foto: Instagram/isyourgirlrina)

(Foto: Instagram/isyourgirlrina)