Formacioni i mundshëm i Kosovës për ndeshjen ndaj Irlandës së Veriut

Kosova sot do ta luajë ndeshjen e pestë në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kombeve.

Ndeshja fillon në orën 18:00 dhe luhet në Belfast.

Ndonëse çështja e vendit të parë është pothuajse e mbyllur, “Dardanët” do t’i synojnë tri pikët e radhës.

Më poshtë gjeni 11-shen e mundshme.